.

.

Единствени поволни цени за женски пети на пети на пети на пети на стакло

Единствени поволни цени за женски пети на пети на пети на пети на стакло

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Симпатична и удобна faux велур глужд чизми за чипка и потпетици за стилови за секојдневно носење, одлично со фармерки и фустани. Лесно е да се спарите со фармерки или фустан за обичен изглед. Забележете дека бојата може да варира малку според поставката на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Пети до пети - Висина на пета5.5 - 8 3/4 3 1/36.5 - 9 1/8 3 1/37 - - 9 1/4 - 3 1/38 9 5/8 3 1/39 - 10 3 1/39,5 10 1/8 - 3 1/3 Единствени поволни цени за женски пети на пети на пети на пети на пети на стабили, чизми за глуждот на глуждот. Чипка нагоре. Печатен леопард. Стилето пета. Чизми на глуждот. Вамп : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Висина на пета : 3 1/3 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент