.

.

Мојот Последен Прв Ден Постар Назад Во Училишна Класа На Маица

Мојот Последен Прв Ден Постар Назад Во Училишна Класа На Маица

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб Мојот Последен Прв Ден Постар Назад На Училиште 2024 Класа На 2024 Маица.

Главните карактеристики

Избор на клиент