.

.

Семејствољубовна продавница ДОО До Мојата Кошула, Викиншка маица, Подарок За Неа, Женска Маица, Јубилејна Кошула, Подароци Од Сопруг

Семејствољубовна продавница ДОО До Мојата Кошула, Викиншка маица, Подарок За Неа, Женска Маица, Јубилејна Кошула, Подароци Од

DEN 911.84

Пристапност
Во достапна форма

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност за вашата поддршка во нашата продавница. Ексклузивно семејствољубовна продавница доо новина кошула е дизајнирана и печатена во САД. Удобно е, лежерно и ласкаво и за мажи и за жени. Сигурно ќе биде вашиот следен фаворит!. - Средна ткаенина. - Класично вклопување. - Работи верно на големината. -Ознака за солза. - 100% задоволство на Клиентите загарантирана Марка : Семејна Љубовница Доо Материјал : Стил На Должина На Ракавот Гилдан : Содржина На Ткаенина Со Долги Ракави : 100% Големина на памук : Пол С - 5ХЛ : Унисекс Боја : Повеќебојни Стил На Вратот На Облеката : Качулка.

Главните карактеристики

Избор на клиент