.

.

Свети Патрикс Ден О Бебе Шамрок Долги Ракави Маица Мажи Жени Бриско Брендови 2Х

Свети Патрикс Ден О Бебе Шамрок Долги Ракави Маица Мажи Жени Бриско Брендови 2Х

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

SKU : 61 A159_C2-5400-IRGR-2 Xr. Кажете здраво на вашата нова омилена кошула со екипаж со долги ракави, Од Брендовите На Бриско! Мека, удобна и дизајнирана да трае, оваа кошула ќе биде во тешка ротација во вашата гардероба! Долгиот ракав во класичен стил е направен со памук за дишење и издржливост. Се одликува со беспрекорна јака на вратот на екипажот со двојна игла и тубуларно вклопување за минимален вртежен момент, така што ја одржува својата форма абење по абење и миење после миење. Оваа графичка кошула додава стилска забава на вашите секојдневни облеки и добро ќе се комбинира со многу предмети од вашиот плакар. Носете го со вашите омилени предмети, за совршен опуштен изглед! Ткаенината со средна тежина ве одржува топло без да бидете премногу тешки, идеални за поладни денови во пролет и fall. За детали за ткаенината, видете го описот. Премиум графиката го прави совршен додаток на вашата колекција кошули За Денот На Свети Патрикс. Сите кошули На Брендовите Бриско се професионално отпечатени во САД користејќи современа технологија.р. Клучни Карактеристики : Големина 2х Голема : Ширина На Градите/Должина На Предната страна 26""х 32"". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте. Нашите графички дизајни прават уникатни подароци за секој празник и пригода. Ве молиме погледнете ги сликите за повеќе детали.

Главните карактеристики

Избор на клиент