.

.

Не Мора Да Ја Надминувате Ајкулата Само Мојата Кошула За Нуркање, НУРКАЊЕ-ПРОЕКТ: 804

Не Мора Да Ја Надминувате Ајкулата Само Мојата Кошула За Нуркање, НУРКАЊЕ-ПРОЕКТ: 804

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Не Морам Да Ја Надминувам Ајкулата Само Мојата Кошула За Нуркање. 100% памук (Спортската Сива боја е 90/10 памук/полиестер). Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)). Унисекс Возрасни Големина - Не Тенок Одговара. Работи верно на големината. Искинете ја етикетата. Нуркачка Кошула, Тренер За Нуркање, нуркач, љубител на нуркање, кошула за пливање, летна кошула, инструктор за нуркање, гроздобер нуркање, смешна кошула, кошула за нуркање, подводни спортови, океан за слободно нуркање, божиќен подарок Не Морам Да Ја Надминувам Ајкулата Само Мојата Кошула За Нуркање, НУРКАЊЕ - ПРОЕКТ : 804.

Главните карактеристики

Избор на клиент