.

.

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно за отпечатоци „танцување цела ноќ темни“ мотивациони цитати и изреки - злато, црно

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно за отпечатоци „танцување цела ноќ темни“ мотивациони цитати и изреки

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Танцот цела ноќ мрачна, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со мотивациска цитати и изреки тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент