.

.

Stuple Industries Сè што ви треба е Loveубов цитат земја цветен шарм платно wallиден уметнички дизајн од Дафне Полсели, 36 48

Stuple Industries Сè што ви треба е Loveубов цитат земја цветен шарм платно wallиден уметнички дизајн од Дафне Полсели, 36 48

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Главните карактеристики

Избор на клиент