.

.

Коњска Мода Дами Фарма Куќа Јакна

Коњска Мода Дами Фарма Куќа Јакна

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Јакната За Фарма За Дами Од Коњска Мода е изработена од ист тип на рипстоп ткаенина што дише и се користи во облеката за одѕив на нашиот коњ. Оваа дамска јакна е издржлива и водоотпорна што е од суштинско значење за долги возења кога едноставно не можете да го предвидите времето. Најдобрите карактеристики се иновативната навивачка хауба и задниот отвор за проток на воздух. Додадовме размавта за затворање кука и јамка, која го покрива предниот патент и два странични џебови со патент кои помагаат да се направи оваа јакна водоотпорна. Достапно Во Морнарица/Воена Маслинка, Пепел Сива/Црна, Црна/Пепел Сива И Воена Маслинка/Морнарица. Рипстоп. 100% Микро Полиестер Двоен Патент . Водоотпорен/Дише Качулка. Затворачи за предна Кука и Лента За Јамка Достапни Во Морнарица/Воена Маслинка. Коњски Мода Дами Фарма Куќа Јакна.

Главните карактеристики

Избор на клиент