.

.

Ведолај Палто За Жени Обични Јакни Копче Надолу Долг Ракав Истегнување Класичен Секојдневен Капут, Сина

Ведолај Палто За Жени Обични Јакни Копче Надолу Долг Ракав Истегнување Класичен Секојдневен Капут, Сина

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Женски Обичен Кабел Со Долги Ракави Плетен Отворен Преден Лабав Цветен Џемпер Кардиган Палто Долг Отворен Кардиган Џемпери Сезона : Зима. Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : V Вратот. Тип на шема : Печатен Материјал : Женската облека е изработена од 82% полиестер и 18% памук, многу мека и удобна ткаенина, лесна и свечена елегантна, без собирање, многу истегнување, прави да се чувствувате попријателски за кожата. Карактеристика : женски модни јакни со долг ракав, јазол, јака за ревер, јака за превртување, отворена предна деловна секојдневна облека за жени. Повод : Секојдневните Јакни за жени се погодни за носење пролет, лето и есенски денови. Секојдневни костуми за јакна за деловна канцеларија, работа, состанок, дневно, шопинг, викенд, излегување, клуб, секојдневен, вечер и други прилики. Стил : Одлично За секојдневна, свечена, деловна облека и други специјални настани. Без разлика дали станува збор за секојдневен или професионален изглед, оваа женска модна секојдневна облека ве прави елегантни. Упатство За перење : машина за перење, рачно перење ладно, суво на воздух, без белење, не загревајте суво.

Главните карактеристики

Избор на клиент