.

.

Ајомет женски кардиган џемпери цврста боја лабава вклопена кардиганска палто средна до долга долга ракави

Ајомет женски кардиган џемпери цврста боја лабава вклопена кардиганска палто средна до долга долга ракави

DEN 767.84

Пристапност
Во достапна форма

Женски 2023 џемпери на кардиган цврста боја лабава вклопена кардиганска палто средна до долга долга долга ракави - Материјал : Направено од ткаенина со врвен квалитет, обезбедувајќи меко и удобно чувство . - Дизајн : Овој кардигански палто има класичен отворен предниот дизајн, лесно истрошен и земен Исклучено . - Fit : Labe Fit овозможува лесно движење и ласкава силуета . - Должина : паѓа на средна до долга должина, обезбедувајќи покриеност и додавање на елеганција на која било облека . - ракави : Карактеристики на долги ракави, обезбедување Топлина и разноврсност . - прилики : Погодно и за формални и за обични прилики, како што се канцелариски поставки, забави или дневно носење . - Упатства за нега : Машинско миење во ладна вода, нежен циклус. Закачете се на исушете или да се намалите суво на ниско ниво. На тивок оган ако е потребно . - Опции за големина : Достапно во различни големини Тофит различни типови и преференции на телото. Водич за големина : S = US 4-6, M = US 8-10, L = US 12-14, XL = US 16-18, XXL = US 20-22. Погледнете ги информациите за големината за детали пред купувањето . Карактеристики : Цврста боја, отворена предна, лабава фитинг, долг ракав, предниот ребрестиот облик при затворање, кожурец кардиган. Овој елегантен плетен џемпер кардиган лесен за спарување со маици, врвови на резервоарот, блузи, фармерки, хеланки, фустан, здолништа, чизми и сл во пролет, есен и студена зима . пригода : Одлично за секојдневно, секојдневно, шопинг, работа, улица , училиште, канцеларија итн. совршен кардиган на џемпер за секојдневно носење . Белешка : Машинско миење, препорачајте со торба за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент