.

.

Кетиј-Чн Бела Јакна Женска Јакна Со Качулка Печатење Тенок Фит Трендовски Палта Дами Работат Модни Јакни

Кетиј-Чн Бела Јакна Женска Јакна Со Качулка Печатење Тенок Фит Трендовски Палта Дами Работат Модни Јакни

DEN 2463.84

Пристапност
Во достапна форма

Топла Лесна Јакна Жени плус Пуловер Плетени Врвни Џемпери Џемпер Скокач Култура Искинати Жени Малку Долг Елек плус проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Должина на ракавот : Долг Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Џемпер боја : како што покажува сликата материјал : Акрилик 3 ве Молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, изберете ја големината според неа.Должина на облека : Редовна Пригода : Дневна,Секојдневна, Забаваumn и зима. Овој џемпер нуди шик привлечност што е совршен родител : Жени 2 Прилика : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен за1 Материјал : Акрилен Џемпер .Лесен и дише, удобен.Стил : Мода4 Погоден За Секојдневно Носење, Дом, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава Во Aut, Зима секој секојдневен повод. Повод : Секојдневно,Секојдневно, Забава. 2 Прилика : Дневно, Патување, Дома, Одмор, Одмор И Така Натаму. Совршен За. Umn И Зима. Овој Џемпер Нуди Шик Привлечност За Која Е Совршен. Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. Ако Не Сте Сигурни Во Големината, Ве Молиме Испратете Ни Порака. Пакетот Вклучува : 1пц Женски Џемпер.

Главните карактеристики

Избор на клиент