.

.

ПРАВИЛНА РАБОТНА РАБОТНА ВРЕМЕ НА ДЕЦАТА, големини XS-XLP

ПРАВИЛНА РАБОТНА РАБОТНА ВРЕМЕ НА ДЕЦАТА, големини XS-XLP

DEN 240.00

Пристапност
Во достапна форма

Вашата модарија ќе ја сака Justice Girls Thint Ruffle Strap Flowy Top! Овој симпатичен врв има сеопфатен дизајн на ленти со Shimmery Lurex- совршен за додавање малку сјај во секојдневната гардероба на вашата мода. Со своите симпатични ленти за шутнести ленти и дизајн на плоштад деколте, овој симпатичен врв е сигурен дека ќе биде совршен додаток на гардеробата на вашата мода на модата! Спарете го со нејзините слаби правда за погледот исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 98% вискоза, 2% други. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : плоштад. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Руфл. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Измислување на треперките на Лурекс, затемнето квадратно деколте, ленти за рафли. ПРАВО РУФЛЕ СТРАНА ПРОИЗВОД НА ДЕВОЈНИЦИ.

Главните карактеристики

Избор на клиент