.

.

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „статус кралица злато“, овластени жени цитати и изреки - злато, сиво

Винвуд студио типографија и цитати wallидни уметности платно печати „статус кралица злато“, овластени жени цитати и изреки -

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Статус кралица злато, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на типографија со овластени жени Цитати и изреки Тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент