.

.

Плус фустан за грб на девојчињата

Плус фустан за грб на девојчињата

DEN 271.20

Пристапност
Во достапна форма

Овој Georgeорџ Девојки се поклонува фустан е супер симпатичен, елегантен и сладок. Деталите за лак назад со пресек го прават овој фустан навистина посебен. Девојчето ќе изгледате како дама во нејзината следна забава на големите настани. Добијте се денес. Фустан за грб на девојчиња Georgeорџ Плус : 100% полиестер. Кратки ракави. Лажички врат. Детали за поклонување со исечоци. Боди, ракави и лак наредени. Предниот дел на пределот. Еластична на задната половината. Машинско миење ладно.

Главните карактеристики

Избор на клиент