.

.

Авамо Девојки Фустани Животински Печатење Партија Фустан Долг Ракав Пролет Слатка Повик Качулка Вратот Светло Сина

Авамо Девојки Фустани Животински Печатење Партија Фустан Долг Ракав Пролет Слатка Повик Качулка Вратот Светло Сина

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Супер Мек, Удобен И Дише Бел Фустан За Мали Деца, Пријателски За Кожата на Вашето Бебе.Содржина на пакетот : 1 х Девојки Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Најдобар подарок за вашите деца. Ве молиме следете ја табелата со големини за да изберете соодветна големина. Материјал : Памучен Спандекс.Карактеристики : 1. Мерење - Нашиот Костум За Облека За Бебиња За Девојчиња. Повод-Фустанот За Мали деца е Одличен Подарок за Роденденот На Вашето Слатко Бебе, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент