.

.

Чудо на нација Девојки за празници за одмор Божиќ, големина 4- & плус

Чудо на нација Девојки за празници за одмор Божиќ, големина 4- & плус

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Llе блесне и ќе трепереше во сезоната на празници со овој супер симпатичен Божиќен фустан од Wonder Nation! Украсени во украси за продолженија, овој фустан има и плетено за удобно вклопување без оглед на приликата. Продаден исклучиво на. Вратот на екипажот со плетено врзување. Вкусен плетен назад. Плетете врзување на отворите за ракави. Сите украси за продолженија. Поставете ја поставата. Фронт : 100% полиестер; Назад : 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Одморен фустан за одмор за девојчиња од Wonder Nation.

Главните карактеристики

Избор на клиент