.

.

Хуачен Женски Гроздобер Висококвалитетен Ками Завој Чипка Висок Низок Фустан Партиски Фустан

Хуачен Женски Гроздобер Висококвалитетен Ками Завој Чипка Висок Низок Фустан Партиски Фустан

DEN 431.20

Пристапност
Во достапна форма

Женски Гроздобер Висококвалитетен Ками Завој Чипка До Фустан Со Висок Низок Фустан информации За Производот : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладна облека совршена за вашите омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Овој фустан од тантела обезбедува прекрасно женствена силуета, како и неверојатна елеганција, со високата ниска линија на полите што помага да ги покажете вашите тенки телиња. Дополнителни детали за ременот се појавуваат напред додава украсни визуелни детали, а врзувањето на страните нуди шанса да ја покажете вашата витка половина.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот пуловер Со Кратки ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Коктел И Забава, Матурски Материјал : Тип На Шема На Чипка : Ностил : Гроздобер Деколте : Должина На Ременот За Шпагети : Редовна Силуета : Високо Ниско Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Dress Size USUKEUBust Waist Hip Lengths483478-85cm/30.71-33.46"67cm/26.38"97cm/38.19"111cm/43.70"M6103682-90cm/32.28-35.43"72cm/28.35"102cm/40.16"112cm/44.09"L8123888-95cm/34.65-37.40"77cm/30.31"107cm/42.13"113cm/44.49"XL10144094-100cm/37.01-39.37"82cm/32.28"112cm/44.09"114cm/44.88"XXL121642100-105cm/39.37-41.34"87cm/34.25"117cm/46.06"115cm/45.28" Ткаенината има одредено истегнување и е мека и удобна. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни. Повод : викенд секојдневен, канцелариска облека, празници, забава или секојдневен живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент