.

.

Мијаилима Летни Свечени Фустани За Женски Женски Гроздобер Фустани За Печатење Фустани Со Кратки Ракави Фустани За Забави Големи Замавнувачки Подуени Фустани

Мијаилима Летни Свечени Фустани За Женски Женски Гроздобер Фустани За Печатење Фустани Со Кратки Ракави Фустани За Забави Големи

DEN 512.00

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.Големина : С Биста : 86см/33. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). женските Фустани Се изработени Со висококвалитетен материјал, кој е флексибилен и дише.89 " Ракав : 25cm/9. Не гледам преку fress Design Jomens cresserences, секојдневен дневен салон облека сет, мода улична облека излегување носат, покаже свој стил quodication € Лето, патување, шопинг, пријатели собир, партии, одмор патување, излет, дома, секојдневниот живот} Совршен Подарок Forffort И Лесен Фустан, исклучителна мода и секси дизајн.95 " Ракав : 24см/9.45" Должина : 100см/39. ●Совршен Подарок●Удобен И лесен Фустан, извонредна мода и секси дизајн.38 "Ракав : 23см/9.84" Должина : 102cm/40. Нашата услуга за корисници е онлајн 24 часа на ден.92 " Ракав : 24cm/9. Големина : XL Биста : 100cm/39. ①Големина е Погодна За жени од сите облици и големини.84" Должина : 103cm/40.

Главните карактеристики

Избор на клиент