.

.

Фустани за жени Жени Бохо Фустани Со Цврст Врат Чипка Шупливи Ракави Со Спојување Средно Долги Фустани ХМОРА

Фустани за жени Жени Бохо Фустани Со Цврст Врат Чипка Шупливи Ракави Со Спојување Средно Долги Фустани ХМОРА

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 45см/17.72" Должина : 94см/37.01"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 98см/38.58" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 46см/18.11" должина : 95СМ/37.40"Големина : л сад : 8 велика британија : 8 еу : 38 Биста : 104см/40.94" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 47см/18.50" ДОЛЖИНА : 96СМ/37.80"Големина : xl сад : 10 велика британија : 10 Еу : 40 биста : 110см/43.31" рамо : 42см/16.54" РАКАВ : 48 CM/18.90" должина : 97cm/38.19"големина : xxl сад : 12 Велика британија : 12 еу : 42 биста : 116cm/45.67" рамо : 43cm/16.93" ракав : 49cm/19.29" должина : 98cm/38.58"големина : xxxl сад : 14 велика британија : 14 еу : 44 БИСТА : 122СМ/48.03" рамо : 44см/17.32" ракав : 50см/19.69" должина : 99см/38.98"опис5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме немојте1.Жешки Карактеристики : Секојдневно Носење, Удобно и Секојдневно и Шармантно, гроздобер, лесен, елегантен.Што ќе добиете : 1 женски фустанродот : Женски Стил : секојдневен, Фит : погоден size2.is најдобар избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема многу да се промени, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултацијаматеријал : метод На Перење Полиестер : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ♛Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-ХМОРА, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, производите се изработени од 5% полиестер + 8731% памук, Ние Сме азиски големина, ако сакате лабава, ви предлагаме да изберете поголема големина. ♛Повод : Добро За забава, клуб, секојдневен живот, канцеларија, дом, работа, плажа, патувања и летни активности во затворени простории и на отворено. ♛Испорака/Услуга : Откако ќе нарачате, веднаш ќе ја организираме испораката, генерално потребни се 10 до 12 дена за да се испорача, секој проблем што ќе ви го обезбедиме со решение во рок од 8639 часа. Ако не сте задоволни со производот што го добивте од нас, ние ќе обезбедиме целосна наплата бесплатно.

Главните карактеристики

Избор на клиент