.

.

Кокопеунт Жените Лето Едно Рамо Возбудува Миди Фустан, Секси Тенок Повик Ретро Гроздобер Краток Фустан Работа Партија Бизнис Свадба Датум

Кокопеунт Жените Лето Едно Рамо Возбудува Миди Фустан, Секси Тенок Повик Ретро Гроздобер Краток Фустан Работа Партија Бизнис

DEN 401.44

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : Шема : Еднобојна Боја : Сина, Црвена, Зелена, Црна Категорија На Производи : Фустан Надворешна ткаенина : големина На Полиестер : С,М,Л, XL тип на Издание : Лабавиот Пакет Вклучува : 1 X Женски Летен Миди Фустан Со Едно Рамо Ве Молиме погледнете ЈА СЛИКАТА на ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ (2-та слика) пред да изберете. Ве молиме изберете според вашето мерење. Дизајн : миди фустан, лабаво вклопување, ви помага да ја покажете кривата на телото, да изгледате секси и привлечно! Лесно спарете со високи потпетици, рачни чанти, ѓердан, кардигани, тексас јакни, палта. УБАВ ПОДАРОК : Модерен и секојдневен стил, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели. Прилики : овој фустан е совршен за работа, училиште, забава, состаноци, клуб, плажа, излегување, одмор, секојдневно носење или какви било секојдневни прилики. Погоден за пролет, лето, fall/aut, одмор, забава, роденден, свадбен гостин, коктел, датум ноќ, Денот на Вљубените, нова година, свадба и така натаму. Пакетот Вклучува : 1 Х Жените Лето Едно Рамо Возбудува Миди Фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент