.

.

Девојки Продавница За Девојки Цврст Фустан Без Грб Без Ракави Тенок Летен Клуб За Забави На Плажа

Девојки Продавница За Девојки Цврст Фустан Без Грб Без Ракави Тенок Летен Клуб За Забави На Плажа

DEN 335.68

Пристапност
Во достапна форма

Детали : * Ознака Големина : С~Л,проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см) Ознака Големинимлтоп Должина (см)434445топ Должина (инч)16,9 17,3 17,7 Должина На Здолниште (см)979899з должина на здолниште (инч)38,2 38,6 39,0 Биста (см)72-8876-9280-96биста (инч)28.3-34.629.9-36.231.5-37.8 Половината (см)62-7066-7470-78 половината (инч)24.4-27.626.0-29.127.6-30.7 Колк (инч)74-9078-9482-98ип (инч)29.1-35.430.7-37.032.3-38.6 Измерено пред да се истегне,познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см* Ставка Ткаенина : Полиестер+Спанекс* Боја На Предметот : Кафеава,Кајсија (како што покажуваат сликите)* Карактеристики на Предметот : Женски Цврст Фустан Без Ракави Без Грб Секси Тенок Летен Клуб За Забави На Плажа Боја На Почвата* Опис На Предметот : -Применлив пол : Жени-Категорија На Производи : Должина На Облекување : Должина На Долги Ракави : Еластичност Без Ракави : да-сезона : сума*апликација : 1*Фустан (други Предмети не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Измерено пред да се истегне, познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см. Ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Девојки Продавница За Девојки Цврст Фустан Без Грб Без Ракави Тенок Летен Клуб За Забави На Плажа. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент