.

.

Унди Женски Летен Ладен Рафл Ракав Лабави Рашири Врвови Туника Блуза Кошула Сина М

Унди Женски Летен Ладен Рафл Ракав Лабави Рашири Врвови Туника Блуза Кошула Сина М

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Табелата со големини е прикажана на сликата, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска. Жените Леопард Повик Надвор Рамо Лабава Секси Краток Ракав Блуза Блузи. Пристапен, вистински, модерен, елегантен изглед дава очигледни карактеристики на стилот. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Големина : S,M, L, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме).Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење.Детали за производот : . Боја : Црна, Сива, Зелена, Небесно Сина, Бела, Кајсија, Армиска Зелена, Црвена Вино (По Избор). Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Должина На Ракавот : Миди Ракав. Стил : Жените Двослоен Миди Возбуда Ракав Маица Жените Надвор Рамо Лабава Пуловер Повик Блуза.

Главните карактеристики

Избор на клиент