.

.

Маици За Жени Трендовски Пад Против Вратот Блуза Кратки Ракави Туника Кошули Цветни Печати Маици Лесни Врвови Женски Маици

Маици За Жени Трендовски Пад Против Вратот Блуза Кратки Ракави Туника Кошули Цветни Печати Маици Лесни Врвови Женски Маици

DEN 281.44

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : краток ракав. Јака : Кружен врат. Дебелина : Стандардна Мама Памучни Кошули Долг Ракав за Женска Табела : . Големина : С Биста : 96см/37,80" Рамо : 38см/14,96" Ракав : 19,5 см/7,68" Должина : 67см/26,38"Големина : М Биста : 100см/39,37" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 20,5 см/8,07" Должина : 68см/26,77"Големина : Л Биста : 106см/41.73" рамо : 40см/15.75" ракав : 21.5 см/8.46" должина : 69см/27.17"големина : xl Биста : 112см/44.09" рамо : 41см/16.14" ракав : 22.5 см/8.86" должина : 70см/27.56"големина : xxl биста : 118см/46,46" рамо : 42см/16,54" ракав : 23,5 см/9,25" должина : 71см/27,95"големина : хххл Биста : 124см/48,82" рамо : 43см/16,93" ракав : 24,5 см/9,65" должина : 72см/28,35" големината Е На Малата Страна И Не Е Погоден за Секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. Прилики : Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија,забави,клубови,состаноци,излегување, патување и на Отворено.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Ја Носите Оваа Кошула. Маици За Жени Трендовски Облечени Секојдневни. Женски Маица Фустани Должина На Коленото. Тренингот Врвови За Жени Долг Ракав.

Главните карактеристики

Избор на клиент