.

.

Маица за кратки ракави за жени

Маица за кратки ракави за жени

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Во основата на секоја одлична гардероба е збирка на најважни работи со кои никогаш не можете да тргнете наопаку. Подобрете ја и завршете ја следната облека со ова време и Tru Classiic Clastic Scoopneck Moirtsенски класичен кратки ракави. Носено сам по себе или под слој парче, оваа мала тежина на ова парче ве одржува ладно и суво кога е вклучена топлината. Заглавени помеѓу изборот на вратот на екипажот или В-вратот? Дизајнот на Scoop Neck нуди стилски компромис за да не мора да избирате меѓу двете. Овој пат и маицата за кратки ракави за кратки ракави на жените, исто така, е направена од 100% памук, нудејќи долготрајна удобност без разлика дали сте надвор од забава со пријателите или уживате во некое квалитетно време дома. Време и Tru Classенски класичен краток ракав Scoopneck T-Shirt : 100% памук. Краток ракав . Маица . Удобно. Лажички врат. Лесен. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент