.

.

Женски врвови Жени Мода Еднобојна Маица Со Кратки Ракави Плус Големина Тркалезни Врвови На Вратот

Женски врвови Жени Мода Еднобојна Маица Со Кратки Ракави Плус Големина Тркалезни Врвови На Вратот

DEN 229.76

Пристапност
Во достапна форма

Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 107cm/42.13" Должина : 70cm/27.56"Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 117cm/46.06" Должина : 71cm/27.95"Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 127cm/50.00" Должина : 72СМ/28.35"ГОЛЕМИНА : ххххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 137см/53.94" ДОЛЖИНА : 73СМ/28.74"големина : хххххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 147см/57.87" ДОЛЖИНА : 74СМ/29.13"сезона : Лето што добивате : 1пц жени топшихуета : ДЕБЕЛИНА НА МОЛИВ : СТАНДАРДНО многу кул за носење,нов изглед,нова должина : Редовно како да се мие : рачно миење ладно,закачување ИЛИ ЛИНИЈА ИНФОРМАЦИИ ЗА СУВ ПРОИЗВОД : ИЗРАБОТЕН е ОД висококвалитетни материјали,Доволно Издржлив За вашето секојдневно носење : одговара на големината на полот : женски материјал : ТИП НА ПОЛИЕСТЕРСКА ШЕМА : СТИЛ НА ЦВРСТА БОЈА : СЕКОЈДНЕВЕН,МОДЕН Дизајнот на печатење е многу погоден за излегување. €Инструкции за поставување нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте пред да нарачате и изберете ја соодветната големина, обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање, ви благодариме за соработката. €Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-CHMORA, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, како лабава предложете да изберете една големина. ●Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 5708 часа. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш. Ви благодариме за соработката.

Главните карактеристики

Избор на клиент