.

.

Избледена слава капчиња Хенли

Избледена слава капчиња Хенли

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

60% памук 40% полиестер 3x2 ребра, 210g / m2 инструкции1#свртете ја облеката однадвор / инструкции2#машина миење ладно / инструкција3#миење со слични бои / инструкција4#само белило на не-хлор кога е потребно / упатство5#пад на суво ниско / упатство6# Средно железо кога е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент