.

.

Маица за момче со кратки ракави за кратки ракави

Маица за момче со кратки ракави за кратки ракави

DEN 265.28

Пристапност
Во достапна форма

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за модата пролет/лето со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентин жени, момчето.

Главните карактеристики

Избор на клиент