.

.

Женски Врвови Летни Врвови За Жени, Секојдневна Гроздобер Маица Со Кратки Ракави, Девојки Преголеми Лабави Тркалезни Вратот Еластична Црна Маичка XXL

Женски Врвови Летни Врвови За Жени, Секојдневна Гроздобер Маица Со Кратки Ракави, Девојки Преголеми Лабави Тркалезни Вратот

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма

Ткаенината е мека, лесна и дише, мазна за вашата кожа, нема да биде жешка во текот на летото, нема да се држи до вашата кожа, нема да гледа преку намалување или избледување. Attention € внимание} : за цветниот фустан, "Цветниот Принт" е случаен, не можевме да ја обезбедиме положбата на цветниот принт на секој фустан, но тие дефинитивно се направени од иста шема ткаенина.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Brown Size : Xxlsleve Должина : Краток Ракав Деколте : V Деколте Шема : Печатени Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Summer Occasion : Семејство, Одмор, Вработување, Патување Пакет вклучени : 1 Блуза. Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.UDAXB Женски Врвови Летни Врвови За Жени, Секојдневна Гроздобер Маица Со Кратки Ракави, Девојки Преголеми Лабави Тркалезни Вратот Еластична Црна Маичка.Внимание Ако Размислување, Благодарам. Облечените кошули за жени се совршени за секојдневен стил за да покажат искусни и убедени.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Можете исто така да се вратите на секојдневниот рутински стил со тоа што ќе го напикате со фармерки.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. ✯€Моден Натпревар : женската блуза може да одговара со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.

Главните карактеристики

Избор на клиент