.

.

Жени Цветни Лисја Печатени Брод Вратот Краток Ракав Плисиран Основен Врв

Жени Цветни Лисја Печатени Брод Вратот Краток Ракав Плисиран Основен Врв

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Хубери Жени Цветни Лисја Печатени Брод Вратот Краток Ракав Плисирани Основни Врвот се продава ОД СТРАНА НА САД 711 ONLINESTORE ДОО со името на брендот HUBERY. Изработен е од висококвалитетна и лесна памучна мешана ткаенина, која е мека и удобна за носење и ќе ви донесе супер пријатен допир на кожата. Опуштеното вклопување создава ласкава силуета. Опремен со печатени цветни лисја, врат на брод, краток ракав, плисиран, пуловер, секојдневен стил, лабаво вклопување. Совршен е за Патување, Одмор, Работа, Состанок или Секојдневен. Хабери Жени Цветни Лисја Печатени Брод Вратот Краток Ракав Плисиран Основен Врв ви овозможува подобро искуство со носење. Постојат различни бои и големини од кои можете да изберете, погодни за повеќето жени и девојки. Можете внимателно да ги прочитате следниве упатства или големини на сликите. Материјал : Памук Помеша. Карактеристики : Печатени Цветни Лисја, Врат На Брод, Краток Ракав, Плисиран, Пуловер, Секојдневен Стил. Дизајн на верзија : Редовно Вклопување (Погледнете Ја Табелата Со Големини за Точно Мерење.). Прилика : Секојдневен живот, забава, одмор, фестивал, патување и така натаму. Хроматска аберација : Во Зависност од околината на осветлување и компјутерскиот монитор, вистинската боја може да биде малку поинаква од прикажаната слика. Пакет : 1 * Врвот.

Главните карактеристики

Избор на клиент