.

.

Финелиљубов Секси Црни Фустани За Жена Розов Коктел Фустан А-линија Високо-Низок Краток Ракав Печатени Црни М

Финелиљубов Секси Црни Фустани За Жена Розов Коктел Фустан А-линија Високо-Низок Краток Ракав Печатени Црни М

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Дозвола За Топли Фустани : .52 "Ракав : 21см/8.Модни Жени Секојдневно Печатење Со Кружен Врат Фустан Со Кратки Ракави Со Џеб Модни Жени Секојдневно Печатење Со Краток Ракав Фустан Со Џеб Карактеристики : фустан Со Кружен врат, кратки ракави за печатење, полиестерски влакна од моден дизајн, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни./Ип/Финелилав-Лето-Фустан-Смена-Екипаж-Врат-Краток Ракав-Печатен-Црн-с/1878314959.24 "Ракав : 23см/9.37" Големина. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.88 "Ракав : 22см/8.Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски фустан белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 i.61 "Ракав : 24см/9.58" Големина.66" Должина : 98см/38.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои.01" Големина.80" Големина. Клиренс Облека Под 5 5. Специјалниот дизајн на фустан го прави повеќе моден и привлечен за носење. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 126-132см/49. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102-108см/40. Лесно се спарува со чизми за трендовски изглед секојдневен стил. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120-126см/47.Грижа : миење раце на ниска температура / миење машини.16 "Ракав : 20см/7. Обичниот фустан со кратки ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го добиете.45" Должина : 102см/40. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108-114см/42. Секојдневен, Дневен, Состанок, Забава, Домашен Одмор итн.27" Должина : 96см/37.Облека совршена за да ви одговара омилени чевли и чанта итн.06" Должина : 100см/39.84" Должина : 104см/40. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114-120см/44.

Главните карактеристики

Избор на клиент