.

.

Летен Фустан На Плажа За Жени Обична Туника Со Кружен Врат Плус Големина Црна Л

Летен Фустан На Плажа За Жени Обична Туника Со Кружен Врат Плус Големина Црна Л

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Прилика : секојдневно секојдневно, работа,патување,одмор,спорт,активност во затворени простории и на отворено(пешачење,возење велосипед,сноуборд,кампување итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.04"L81238102cm/40.40" Материјал : Летните Врвови Се Изработени од Полиестер, Мала Тежина, Висококвалитетен Материјал, Растеглив, Мек. Внимание : Рачно перење И Перење Во Машина Препорачуваат, Висат Да Се Исушат. Меко Е И Удобно и Ќе Ви се допадне кога ќе Го Примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.

Главните карактеристики

Избор на клиент