.

.

Јохоме Женски Гроздобер Печатење Бодикон Без Ракави Обична Вечерна Забава Матурска Лулашка

Јохоме Женски Гроздобер Печатење Бодикон Без Ракави Обична Вечерна Забава Матурска Лулашка

DEN 1279.84

Пристапност
Во достапна форма

Женски Гроздобер Печатење Бодикон Без Ракави Обична Вечер Партија Матурска Замав Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забава,Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Декорација За Печатење : Должина На Облека За Ремен : должина На Ракавот На Средината На Телето : Стил Без Ракави : Гроздобер Јака : о-врат : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија Што добивате : 1*Женски Фустан 1*Табела Со Големина На Ремен(Единица : См/Инч) Големина : М Биста : 88см/34.6" Рамо : 33см/13" Половината : 74см/29.1" Должина : 104см/40.9" Забелешка : -Ве Молиме Дозволете отстапување На мерењето Од 1-2см Поради рачно Мерење.- Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Ова е неверојатен дизајн. Класиците започнуваат од класици, а не од класици, што ви овозможува да уживате во животот. Донесете убаво чувство и добро расположение во текот на денот. Многу мода и модерен здив. Сосема ново пакување, напуштајќи ја старата er, поефикасно ја штити стоката. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Ние сме среќни да ви помогнеме.

Главните карактеристики

Избор на клиент