.

.

Женски Обичен О-Вратот Контраст Боја Долг Ракав Врвот Пуловер Sweatshir Сина XXL

Женски Обичен О-Вратот Контраст Боја Долг Ракав Врвот Пуловер Sweatshir Сина XXL

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Женски Обичен О-Вратот Градиент Контраст Боја Долг Ракав Врвот Пуловер Sweatshir Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Овој Фустан со дизајн На ленти и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен врв! 3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : aut,зима Пол : Женски Повод : Забава,Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Контраст Боја : Дневни Врвови должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Кошула Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина Ракав ХХЛ 14 18 44 114см/44.88" 70см/27.56" 72см/28.35" големина : xxl Сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 Биста : 114cm/44.88" должина : 70cm/27.56" ракав : 72cm/28.35" големина ШЕМА : ГОЛЕМИНА : S Сад : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 Еу : 36 БИСТА : 98cm/38.58" должина : 66cm/25.98" ракав : 68cm/26.77"големина : М Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 102см/40.16" Должина : 67см/26.38" ракав : 69см/27.17"Големина : л сад : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 106см/41.73" должина : 68см/26.77" ракав : 70см/27.56"големина : xl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 Биста : 110cm/43.31" Должина : 69cm/27.17" Ракав : 71cm/27.95"Големина : Xxl Сад : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 Еу : 44 БИСТА : 114cm/44.88" должина : 70cm/27.56" ракав : 72cm/28.35"големина : xxxl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 Биста : 118см/46.46" Должина : 71см/27.95" ракав : 73см/28.74" Дизајн : Не Само Што Може Да Обезбеди Удобност, Туку И Да Донесе многу убавина И МОДА. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент