.

.

Женски Фустани Тркалезно Деколте Средна Должина Макси Печатен Летен Фустан Со Кратки Ракави Бел М

Женски Фустани Тркалезно Деколте Средна Должина Макси Печатен Летен Фустан Со Кратки Ракави Бел М

DEN 268.16

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Опис : . Материјал : Должина На Ракавот Во Полиестерстил : Должина На Облека Во Краток Ракав : Средна Должина Стил На Вратот На Облеката : Стил На Тркалезна Деколте : Максипатерн : Печатен Стил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Патување. Вклучен пакет : 1 Женски Фустан. Големина : С САД : 4 Биста : 92см/36.22" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 23см/9.06" Половината : 86см/33.86" Колк : 144см/56.69" Должина : 115см/45.28" Големина : М САД : 6 Биста : 98см/38.58" Рамо : 42см/16.54" ракав : 24см/9,45" половината : 92см/36,22" колк : 150см/59,06" должина : 116см/45,67" големина : л сад : 8 биста : 104см/40,94" рамо : 44см/17,32" Ракав : 25см/9,84" половината : 98см/38,58" колк : 156см/61,42" должина : 117см/46,06" големина : xl us : 10 Биста : 110см/43,31" рамо : 46см/18,11" Ракав : 26см/10,24" половината : 104см/40,94" КОЛК : 162см/63,78" должина : 118см/46,46" големина : xxl САД : 12 биста : 118cm/46.46" рамо : 48cm/18.90" Ракав : 27cm/10.63" половината : 112cm/44.09" колк : 170cm/66.93" должина : 119cm/46.85" големина : Xxxl сад : 14 биста : 126cm/49.61" рамо : 50см/19.69" ракав : 28см/11.02" половината : 120см/47.24" колк : 178см/70.08" должина : 120см/47.24" врвови со средна должина За Жени,МАКСИ ТРКАЛЕЗНО деколте ЛЕТНИ врвови Во стилот на блесок Со кратки ракави. Женски Летен Краток Ракав Со Средна Должина со Макси Тркалезен Дизајн На Деколте. Летна кошула фустан. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент