.

.

Женски Памук Лиен Макси Кат Фустан Дозвола Трендовски Фустани Цветни Печатење Гроздобер Повик Лабава Ракави Фустан Круг Вратот Анкл Должина Фустан Со Џеб Мода Лет

Женски Памук Лиен Макси Кат Фустан Дозвола Трендовски Фустани Цветни Печатење Гроздобер Повик Лабава Ракави Фустан Круг Вратот

DEN 382.08

Пристапност
Во достапна форма

Должина На Ракавот : Без Ракави.Одговара : Одговара на големината. боемски фустани за жени под 10 долари. Одговараат За Лето и Пролет.57" лабава летен фустан за жени се занимава. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.Материјал : Полиестер.Дебелина : Стандард.37 "Должина : 131см/51. лелеави фустани за жени свадба гостин дозвола.Стил : Овој Фустан За Печатење Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Карактеристики : Без Ракави,Печатење, Секојдневно, Носење,Џебови,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Online 24 Часа Онлајн : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим НА ЧЈС, ние ќе го решиме за вас. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Повод : Дома, Секојдневно.Стил : Секојдневен,Моден.Цхјс Женски Памук Лиен Макси Кат Фустан Клиренс Трендовски Фустани Цветни Печатење Гроздобер Обичен Лабав Фустан Без Ракави Фустан Со Кружен Врат Долг Фустан Со Џеб Мода Лето Греј М-Добредојдовте Во Чхјс Продавница (◕ ᴗ◕✿)- Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО CZHJS CZHJS има за цел да обезбеди висококвалитетна женска облека и додатоци. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. ✈Брза Испорака : Испорачана на време во рок од 48 часа.Што добивате : 1пц Жените дресизираат : М Големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент