.

.

Хфихгф Женски Летен Лежерен Боемски Цветен Фустан Вратоврска Лампион Ракав Фустан Фустан На Плажа Нивоа Замав Долги Макси Фустани

Хфихгф Женски Летен Лежерен Боемски Цветен Фустан Вратоврска Лампион Ракав Фустан Фустан На Плажа Нивоа Замав Долги Макси Фустани

DEN 574.08

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Пролет,Лето,Aut, Fall. Големина.61 " Должина : 138cm/54. Тип : Секојдневен, Плажа,Лабава,Без Ракави,Одмор,Преголеми,Стилски,Симпатични, Ласкави. 1 х Жените Се Облекуваат. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Забелешки : .83 "Биста : 118cm/46. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Ракав : 55см/21. Вклучен Пакет : . Карактеристики : . Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Забава, Одмор На Плажа,Спортско Трчање,Улично Носење,Училишна Облека,Секојдневно Носење,Запознавање,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Големина.18" Должина : 139cm/54. Должина На Фустан : Макси,Мини,Миди, Долго. Совет за натпревар : Овој Фустан Може да Одговара Со Високи потпетици, Чизми, Сандали и Торба Или Чанта За Гласник, Да Создаде Трендовски Изглед,Да Направи Да Изгледате Грациозно и Модерно.02 "Биста : 130cm/51. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите.

Главните карактеристики

Избор на клиент