.

.

Дијанли Фустани За Жени Трендовски Женски Костим Слугинка Косплеј Облека Врзи Вратоврска Половината Замав Тече Симпатична Ладна Рамо Краток Ракав Цветни Печатењ?

Дијанли Фустани За Жени Трендовски Женски Костим Слугинка Косплеј Облека Врзи Вратоврска Половината Замав Тече Симпатична Ладна

DEN 319.20

Пристапност
Во достапна форма

женски секојдневни фустани/летни фустани за жени/гроздобер фустан/фустан надвор од рамо/лелеав фустан/фустан за венчавка/краток фустан за жени/полуформални фустани за жени/работни фустани за жени/сарафани за жени/женски фустани со едно рамо/женски фустани со едно рамо/фустани со боди/кошула за жени/пролетни фустани за жени/коктел фустани за жени/коктел фустани за жени/вечерна забава работен фустан/фустани за забави за жени/сатенски фустан/женски фустани/секојдневни мини фустани за жени/фустан со плус големина/фустан од половината на империјата/фустан од возбуда/женски фустан со надуени ракави/фустан за невестински туш/фустани со боди за жени/фустан со нивоа/свечен фустан за жени/фустани со оглавник за жени.92" Должина : 69см-79см/27.28 "Половината : 72см-76см/28.Ве молиме контактирајте не во случај на какви било проблеми поврзани со нарачката за задоволително решавање!Големина На табелата Големина : Средна Биста : 76см-82см/29.

Главните карактеристики

Избор на клиент