.

.

Рбаофуџи Се Занимава Со Расчистување Летни Блузи За Жени Жени Мода Печатени Обични В-Вратот Долги Ракави Лабава Маица Блуза Врвови Слатки Врвови за жени зелени Кош

Рбаофуџи Се Занимава Со Расчистување Летни Блузи За Жени Жени Мода Печатени Обични В-Вратот Долги Ракави Лабава Маица Блуза

DEN 401.28

Пристапност
Во достапна форма

Жените Мода Печатени Обични V-Вратот Долг Ракав Лабава Маица Блуза Блуза Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот daliy носењето Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни многу е погоден за Сите сезони Удобен материјал, погоден За различни прилики ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Информации за производот : Сезона : Сите сезони пол : женски, девојка повод : Секојдневен, Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете Што добивате : 1 Компјутер Жените Блузизираат.Usukeubustsleevelungthmmedium61036102cm/40.16"19cm/7.48" 71cm/27.95 " Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40.16 "Ракав : 19cm/7.48" Должина : 71cm/27.95 " Жените Мода Печатени Повик V-Вратот Долг Ракав Лабава Маица Блуза Блузи. Материјал : Полиестер. Кошули За Жени. Мода, висок квалитет. Повод : секојдневно, работа, излегување, забава, денот на свети патрикс. Добар избор е да го носите сами или да им го дадете на вашите најблиски, роднини и пријатели. свети патрикс ден кошула; свети патрикс ден кошула жени;дуксер за жени;кошули за жени;женски дуксер;дуксер;женски кошули.

Главните карактеристики

Избор на клиент