.

.

Акихол Обични Врвови За Жени Трендовски Зимски Женски Обични Туники Со Долги Ракави Врвови Против Вратот Плисиран Одблесок Блуза Маици Со Чадени

Акихол Обични Врвови За Жени Трендовски Зимски Женски Обични Туники Со Долги Ракави Врвови Против Вратот Плисиран Одблесок Блуза

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Жените Секси Тенок Култура Кошула Долг Ракав Екипажот Опремени Маици Врвот Плете Исечени Маици Долг Ракав Тенки Маици Жени. Пол : Жени. Сезона : Fall. Стил : Секојдневен,Моден. Дебелина : Стандард. Должина на ракавот : Долг ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што ќе добиете : 1 Х Жени Врвот. Материјал : женска секојдневна кошула со долги ракави е мека и удобна. Чувствувајте дишење, лесен, пријателски за кожата, удобен за носење цел ден. Карактеристики : женскиот пуловер со еднобојни дуксери се одликува со долги ракави, вратот на екипажот, преголеми, цврсти бои, слаба кошула. Нашиот лесен женски цврст дуксер ве прави ласкави во оваа fall и зима. Женскиот моден дуксер е погоден за пролет, fall и зима. Можете да ги спарите овие женски кошули со долги ракави со вашето омилено здолниште, фармерки, хеланки, шорцеви,капри, чизми, слаби панталони. Повод : Овие преголеми дуксери на екипажот за жени се претпочитаат за дома, секојдневно, училиште, салон, работа, состанок, секојдневно, излети, канцеларија, за сите прилики, тоа е исто така одлична новина графички кошули, кошули за кантри музика, гроздобер букви кошули за печатење. Забелешка : оваа едноставна еднобојна кошула со долги ракави е многу мека и удобна. Рачно миење или препорачување со торба за перење за овој женски дуксер со долги ракави.

Главните карактеристики

Избор на клиент