.

.

Sunisery Жените Долги Ракави Култури Врвови Квадратни Вратот Исечени Кошула Блуза Ниско Намалување На Предниот Пресврт Јазол Врвови Трендовски Улична Облека Црна И

Sunisery Жените Долги Ракави Култури Врвови Квадратни Вратот Исечени Кошула Блуза Ниско Намалување На Предниот Пресврт Јазол

DEN 335.84

Пристапност
Во достапна форма

Жените Култура Врвот, Долги Ракави Ниско-намалување На Извртени Солидна Тенок Одговара Дами Блузи За Клубот Партија. Супер удобен и стилски што недостасува во вашиот плакар и е многу популарен меѓу забавите. Лесно се мие и суши без брчки. Големина Шема. Големина (см). St Length : t29tt Bust : t66-88. Mt Length : t30tt Bust : t70-92. Lt Length : t31tt Bust : t74-96. Големина(инч). St Length : t11. 42 t Bust : t25. 98-34. 65. Мдолжина : т11, 81 тбуст : т27, 56-36, 22. Lt Length : t12. 20 t Bust : t29. 13-37. 80. Спецификација. Име на предметот : женски култури. Боја : црна, бела. Големина : С, М, Л.Материјал : полиестер. Модел : цврст. Ракав : долг ракав. Содржина На Пакетот. 1pc x женски култура врвот. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : овој кроп топ е изработен од врвен полиестерски материјал, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Карактеристики : женскиот кроп топ има долг ракав, низок крој, едноставна цврста боја, извртениот дизајн напред ве прави модерни и привлечни. Достапна Големина : постојат 3 големини на располагање : С, М, Л, погоден за повеќето жени носат. Тенок фит, совршен за да го покажете вашето тело со самодоверба. Лесно Се Совпаѓа : горниот дел од културата со долги ракави може да оди со сѐ, во пар со фармерки/шорцеви/здолништа. Шармантен културен врв за жени. Повод : Овие врвови на култури за жени се погодни за многу прилики, како што се клуб, состаноци, забави, барови, рејв и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент