.

.

Женски Хаити Маскирна Дуксерка Со Долги Ракави Пуловер Со Лабава Боја Во Боја Зимски Дуксери Со Споени Дуксери Маскирна Црна 4XL

Женски Хаити Маскирна Дуксерка Со Долги Ракави Пуловер Со Лабава Боја Во Боја Зимски Дуксери Со Споени Дуксери Маскирна Црна

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Женскиот Пуловер За Божиќни дуксери За Ноќта на Вештерките изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата. Дизајн-Обични Божиќни Дуксери За Ноќта На Вештерките, Дуксери Со Долги Ракави, Божиќна Маскирна Споена Пуловер, Опуштено Вклопување, Прилагодлива Врвка За Влечење. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Качулка За Ноќта на Вештерките, Обични Врвови Со Леопард Принт, Туники Со Долги Ракави Дуксери со Пуловер со Врвки. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници.

Главните карактеристики

Избор на клиент