.

.

Хокус Покус Јуниорс Худи

Хокус Покус Јуниорс Худи

DEN 192.00

Пристапност
Во достапна форма

Хокус Покус дами млади возрасни графички маскирани пуловер дуксер. Мека изработка на руно за да се обезбеди удобно опуштено вклопување во комбинација со графички принт На Хокус Покус. Силуетата има џеб од кенгур и манжетни за ребра, појас. 60% памук / 40% Миење Полиестер - Машина; дуксер со Пуловер Со Качулка Со Долги ракави, Автентичен Лиценциран Производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент