.

.

Мос Фудбал Мамо Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

Мос Фудбал Мамо Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бел Мов Фудбал Мајка Худи. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Мов Фудбалска Мајка отпечатена преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент