.

.

Кпоплк Машки Дуксер За Дуксери Машки Дуксери Печатени Графички Џебови Пуловер Дуксери Греј, XL

Кпоплк Машки Дуксер За Дуксери Машки Дуксери Печатени Графички Џебови Пуловер Дуксери Греј, XL

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Машки Дуксер Со Качулка Машки Врвен Памук Еднобојна Тешка Категорија Пуловер Качулка Дуксер Машина За Перење Quish Cullite Quallite : овој пуловер за машки дуксери е направен од мека и дише ткаенина, давајќи извонредна удобност и топлина. ●Стилски Дизајн● : машки дуксер Со качулка, долги ракави,еластични ребрести манжетни, качулка со качулка со прилагодлива врвка за влечење, едноставна и стилска. Qulocation® : машките секојдневни дуксери со качулка може да се комбинираат со тексас јакна, маици или еднократна облека, можете да ја усогласите со секојдневни панталони/ фармерки за секојдневно слободно време. Едноставниот и класичен дизајн го прави овој дуксер задолжителен во секоја гардероба. ①Повеќе Прилики : Лесниот дуксер е погоден за секоја пригода.Одлично за секојдневно носење, лежење,улично носење,дом, патување, пешачење,трчање, спорт,Тренинг, Божиќ и други секојдневни активности или работни прилики.Совршен подарок за вашето момче, син, сопруг или за себе. ●Нега На облека} : машина за перење. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате, препорачајте 1-2 големина нагоре. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не.

Главните карактеристики

Избор на клиент