.

.

Златен Фудбал Мамо Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

Златен Фудбал Мамо Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Пристапност
Во достапна форма

Останете топло додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Златна Фудбалска Мајка худи. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со златна Фудбалска Мајка отпечатена преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двојно обложена хауба. Предиво со воздушен млаз со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент