.

.

Три Боја Одржување Механичар Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

Три Боја Одржување Механичар Качулка Пуловер Дуксер Со Недефинирани Подароци

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Останете топли додека изгледате кул Со Недефинирани Подароци Унисекс Бела Три Боја Механичар За Одржување Хауба. Чувајте ја главата топла со двокреветна хауба и рацете удобни со нашата предна торбичка зашиена Со Двојна игла. Одликувајќи Се Со Механичар За Одржување На Три Бои отпечатен преку предниот дел на дуксерот, овој дуксер сигурно ќе стане омилен fall и зима. Двокреветна хауба. Воздушно-млазно предиво со меко чувство и намалено пилинг. 11 атлетски ребро плетени манжетни и појас со спандекс. Двојно игла шиење во текот на. Предна торбичка џеб. Бело.

Главните карактеристики

Избор на клиент