.

.

Фуле Жени Елегантни Партиски Фустани Квадратни Вратот Возбуда Сплит Миди Формален Фустан

Фуле Жени Елегантни Партиски Фустани Квадратни Вратот Возбуда Сплит Миди Формален Фустан

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Предметна Ткаенина : 60% полиестер, 35% вискоза, 5% спандекс.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Тие се совршени за секоја свечена пригода.9 измерено пред да се истегне,Познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2см * ставка ткаенина : 60% полиестер, 35% Вискоза, 5% спандекс* боја на предметот : црна,бела,темно зелена,кајсија,светло зелена,Розова,вино црвена,сина,темносина,армиска Зелена (Како Што Покажуваат Сликите)* Карактеристики На Предметот : елегантен фустан,возбуда,сплит фустан,миди свечен фустан,фустани за деверуша,квадратен врат,Женски Фустан за Забава* еластичност на предметот : мало истегнување* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : големина : нашите венчални фустани За жени Доаѓаат во четири големини - с м, л и хл.Стилски Карактеристики : нашите фустани имаат ремени за рамо вратоврска, цврста боја, дизајн без ракави, расцепен раб, квадратен врат и половината за вратоврска. ве молиме погледнете го богатиот опис за повеќе детали. Големина На ознака : S-XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците.Лесна Нега : нашите фустани се лесни за нега.Лесна Нега : нашите фустани се лесни за нега. ве молиме погледнете го богатиот опис за повеќе детали.1 должина(См)111113114.

Главните карактеристики

Избор на клиент