.

.

Женска Мода Секси Возбуда Без Ракави Цврст Принт Секојдневен Неправилен Фустан

Женска Мода Секси Возбуда Без Ракави Цврст Принт Секојдневен Неправилен Фустан

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Женска Мода Секси Возбуда Без Ракави Цврст Принт Секојдневен Неправилен Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење2. Модерен дизајн ве прави попривлечни, нека вашата мода и убавина пред вашите пријатели и семејство, покажете го вашиот уникатен шарм3. Овој фустан е толку убав! Удобна ткаенина! Не го пропуштајте овој фустан, мора да го носите.4. Совршен за забави, секојдневни и секојдневни, сигурно ќе ви се допадне информации за производот.Погоден за : Женска Пригода : Забава, дневен и секојдневен стил : Секојдневен. Опремена дебелина : стандарден метод за Перење. Рачно перење Фрижидер, закачување или сушење на тркалање вклучува : 1 ПАРЧЕ dress Size Bust Waist Hip Length S84cm/33.07"72cm/28.35"92cm/36.22"111cm/43.70"M88cm/34.65"76cm/29.92"96cm/37.80"112cm/44.09"L94cm/37.01"80cm/31.50"100cm/39.37"113cm/44.49"XL100cm/39.37"84cm/33.07"104cm/40.94"114cm/44.88"XXL106cm/41.73"88cm/34.65"110cm/43.31"115cm/45.28" Size : SBust : 84cm/33.07"Waist : 72cm/28.35"Hip : 92cm/36.22"Length : 111cm/43.70"Size : MBust : 88cm/34.65"Waist : 76cm/29.92"Hip : 96cm/37.80"Length : 112cm/44.09"Size : LBust : 94cm/37.01"Waist : 80cm/31.50"Hip : 100cm/39.37"Length : 113cm/44.49"Size : XLBust : 100cm/39.37"Waist : 84cm/33.07"Hip : 104cm/40.94"Length : 114cm/44.88"Size : XXLBust : 106cm/41.73"Waist : 88cm/34.65"Hip : 110cm/43.31"Length : 115cm/45.28" Табела Со Големини : Големина : С биста : 84см/33,07" Половината : 72см/28,35" Колк : 92см/36,22" Должина : 111см/43,70"Големина : М Биста : 88см/34,65" Половината : 76см/29,92" Колк : 96см/37,80" Должина : 112см/44,09"Големина : Л биста : 94см/37.01" половината : 80см/31.50" колк : 100см/39.37" должина : 113см/44.49"големина : xl тоа е супер Удобно и Лесно, кул чувство, удобно носење. Женски облини, женственост секси и софистицирана. Едноставен удобен секојдневен стил, погоден за секојдневно носење. Тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини.

Главните карактеристики

Избор на клиент