.

.

Летен Заштеди Дозвола

Летен Заштеди Дозвола

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Мода Женски V-Вратот Долг Ракав Цврст Обичен Крпеница Кошула Блузакарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Секојдневна Кошула,В-Врат,Модна Маичка,Долг Ракав ,Кошула Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Есенска секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Кошулата ја прави посекси и попривлечна за носење.4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики Или Од Описот Сезона : Season/Пролет : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Јака : V-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракавкако да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Блуза Модни Жени в-вратот долг ракав солидна обична крпеница кошула блуза. Зимски Заштеди Врвови за Жени. FY23 Нова Година Ресетирање. Стилови-Лесно спарете го со фармерки, шорцеви, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед. Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Лизгајте во неа за неколку секунди со малку напор за да останете удобни и да изгледате одлично. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден За зимско и есенско носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент