.

.

Трговска марка ликовна уметност Apple Blossoms III Canvas Art by Color Bakery White Matte, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност Apple Blossoms III Canvas Art by Color Bakery White Matte, сребрена рамка

DEN 2601.60

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Епл за јаболка III“ платно уметност по боја пекарница бела мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Главните карактеристики

Избор на клиент